Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Naszą ofertę kierujemy do firm których działalność związana jest bezpośrednio z przepływem towaru (firmy dystrybucyjne i handlowe) lub takich, dla których gospodarka magazynowa stanowi obszar wsparcia właściwej działalności operacyjnej (np. firmy produkcyjne).

 

Wspieramy firmy z klasyczną obsługą sprzedaży (w tym posiadające własną sieć sklepów) oraz prowadzące sprzedaż internetową (w tym najtrudniejszy obecnie model jednoczesnej obsługi kanałów B2B i B2C z tego samego magazynu).

 

Główną wartością dla naszych klientów jest gwarancja, że projekty logistyczne zostaną przeprowadzone z wykorzystaniem najlepszych praktyk wdrożonych w wielu polskich firmach, a sukces i zmieszczenie się w założonym terminie i budżecie nie będzie zależało od odrywania pracowników operacyjnych od bieżącej działalności.

Wartość dla klienta

Naszą misją jest wsparcie klientów poprzez całościowe spojrzenie na biznes, a nie tylko na fragmenty procesów logistycznych.

 

Posiadamy kompetencje we wszystkich obszarach zarządzania logistyką oraz umiejętność skutecznego łączenia jej z innymi działami w firmie, w tym z informatyką każdego szczebla. Doradztwo logistyczne naszej firmy to idealne rozwiązanie dla biznesu, dla którego liczy się sprawnie działający przepływ towarów.

 

Inwestującym w automatykę magazynową czy systemy informatyczne oferujemy wiedzę i doświadczenie stając po ich stronie, tak by zrównoważyć doświadczenie i siły sprzedażowe dostawców zaawansowanych technicznie rozwiązań.

doradztwo logistyczne

BinCode wspiera firmy w podejmowaniu właściwych decyzji dotyczących logistyki magazynowej, dystrybucyjnej i produkcyjnej.

 

Znajdujemy sposoby na podniesienie efektywności procesów logistycznych w istniejących firmach lub projektujemy je w sposób optymalny dla potrzeb powstającego lub rozrastającego się biznesu.

 

Potrafimy zidentyfikować źródła generowania nadmiernych kosztów i wskazać odpowiednie metody ich redukcji poprzez niskonakładową optymalizację bądź inwestycje w nowoczesne rozwiązania.

 

Wykonujemy audyty umożliwiające niezależną ocenę stanu logistyki przez obecnych bądź przyszłych właścicieli firmy czy też mające na celu zmiany metod wynagrodzenia bądź systemów motywacyjnych.