Do kogo kierujemy naszą ofertę?

Naszą ofertę kierujemy do firm których działalność związana jest bezpośrednio z przepływem towaru (firmy dystrybucyjne i handlowe) lub takich, dla których gospodarka magazynowa stanowi obszar wsparcia właściwej działalności operacyjnej (np. firmy produkcyjne).

 

Wspieramy firmy z klasyczną obsługą sprzedaży (w tym posiadające własną sieć sklepów) oraz prowadzące sprzedaż internetową (w tym najtrudniejszy obecnie model jednoczesnej obsługi kanałów B2B i B2C z tego samego magazynu).

 

Główną wartością dla naszych klientów jest gwarancja, że projekty logistyczne zostaną przeprowadzone z wykorzystaniem najlepszych praktyk wdrożonych w wielu polskich firmach, a sukces i zmieszczenie się w założonym terminie i budżecie nie będzie zależało od odrywania pracowników operacyjnych od bieżącej działalności.

Wartość dla klienta

Naszą misją jest wsparcie klientów poprzez całościowe spojrzenie na biznes, a nie tylko na fragmenty procesów logistycznych.

 

Posiadamy kompetencje we wszystkich obszarach zarządzania logistyką oraz umiejętność skutecznego łączenia jej z innymi działami w firmie, w tym z informatyką każdego szczebla. Doradztwo logistyczne naszej firmy to idealne rozwiązanie dla biznesu, dla którego liczy się sprawnie działający przepływ towarów.

 

Inwestującym w automatykę magazynową czy systemy informatyczne oferujemy wiedzę i doświadczenie stając po ich stronie, tak by zrównoważyć doświadczenie i siły sprzedażowe dostawców zaawansowanych technicznie rozwiązań.

doradztwo logistyczne

BinCode wspiera firmy w podejmowaniu właściwych decyzji dotyczących logistyki magazynowej, dystrybucyjnej i produkcyjnej.

 

Znajdujemy sposoby na podniesienie efektywności procesów logistycznych w istniejących firmach lub projektujemy je w sposób optymalny dla potrzeb powstającego lub rozrastającego się biznesu.

 

Potrafimy zidentyfikować źródła generowania nadmiernych kosztów i wskazać odpowiednie metody ich redukcji poprzez niskonakładową optymalizację bądź inwestycje w nowoczesne rozwiązania.

 

Wykonujemy audyty umożliwiające niezależną ocenę stanu logistyki przez obecnych bądź przyszłych właścicieli firmy czy też mające na celu zmiany metod wynagrodzenia bądź systemów motywacyjnych.

Marek Wierzbicki tel. 502 457 389Jacek Pacholik tel. 606 776 350