Ekspert z zakresu Automatyki Magazynowej, Optymalizacji Procesów Logistycznych i Informatyki Biznesowej. Specjalista w szerokim spektrum Nowych Technologii, Motywacji i Komunikacji.

Posiada ponad 20-letnie doświadczenia na stanowiskach menadżerskich we własnej firmie i spółkach publicznych: OSDW Azymut (spółka córka PWN S.A.), LSI Software S.A., Redan S.A.

Zajmuje się optymalizacją procesów logistycznych pod kątem efektywności finansowej, ergonomii i optymalnej wydajności ludzkiej. Projektuje procesy pod potrzeby indywidualnych rozwiązań logistycznych. Opracowuje testy akceptacyjne oprogramowania biznesowego, automatyki magazynowej i procesów logistycznych.

Wspiera firmy w projektach unijnych w zakresie dofinansowania innowacyjności. Nadzoruje rozwój e-commerce zarówno od strony technicznej jak i tzw. miękkiej. Autor wielu publikacji na temat informatyki, logistyki, motywacji i ryzyka inwestycji.

marek.wierzbicki@bincode.pl

Doktor nauk technicznych Politechniki Łódzkiej, Instytut Elektroniki. Ekspert z zakresu Optymalizacji Procesów Logistycznych i Zarządzania Projektami oraz Operacyjnego Zarządzania Logistyką i Informatyką.

Posiada ponad 20 lat doświadczenia na stanowiskach menadżerskich w spółkach publicznych: ABB Automatyka, OSDW Azymut (spółka córka PWN S.A.), Megastore.PL S.A., obecnie wiceprezes i współwłaściciel firmy doradczej BinCode.

Swoją wiedzą i doświadczeniem zawodowym dzieli się prowadząc zajęcia z zarządzania logistyką na Akademii Leona Koźmińskiego.

Projektuje procesy logistyczne w nowych magazynach wraz uwzględnieniem obszarów automatyki i informatyki. Optymalizuje procesy logistyczne i zarządza procesami zmian w istniejących obiektach/organizacjach. Optymalizuje procesy związane z przepływem informacji w strukturach organizacji i zarządza procesami zmian. Tworzy indywidualne rozwiązania logistyczne i informatyczne dla firm dystrybucyjnych i handlowych.

Wspiera inwestorów w wyborze rozwiązań technologicznych (automatyka, informatyka) i nadzoruje/zarządza wdrożeniami. Opracowuje analizy związane z przepływem towarów. Przeprowadza audyty pod kątem procesów logistycznych i obiegu informacji.

jacek.pacholik@bincode.pl